Dzisiaj jest: sobota 18 maja 2024. Imieniny obchodzą: Aleksander, Aleksandra, Alicja, Edwin, Eryk, Eryka, Feliks, Irina, Liboriusz, Myślibor, Wenancjusz.

W dniach od 24.04 do 26.04 uczniowie naszego gimnazjum wzięli udział w zielonej szkole do Lidzbarka Welskiego. Uczniowie wraz z opiekunami zatrzymali się w ośrodku " Pod Lipami". Wszyscy zostali podzieleni na trzy grupy, w których odbywały się zajęcia. Atrakcjami były:

- pierwszego dnia: ścianka wspinaczkowa, zorbing, segway, paintball i rywalizacje w pięcioosobowych grupach. Od godziny 20:00 do 21:30 odbywała się dyskoteka, na którą wszyscy z niecierpliwością czekali.

 

- drugiego dnia: jazda na quadzie, gra wikingów, piłka nożna, golf, strzelanie z łuków i wiatrówki, kula wodna, zapasy sumo oraz rywalizacje gladiatorów. Wieczorem, po kolacji odbyło się ognisko z obowiązkową „belgijką”

 

Trzeciego dnia zorganizowany został spacer nad pobliskie jezioro, a później gra w zbijaka. W drodze do domu, zatrzymaliśmy się na pyszny obiadek i deserek.

 

Wszystkim bardzo podobała się wycieczka, Szkoda, że nie trwała dłużej, ale te trzy dni dały wielką radość oraz nową kolekcję wspomnień i przeżyć. Miejmy nadzieję, że w przyszłym roku zostanie zorganizowany równie wspaniały wyjazd.

 

Opiekunowie: Jolanta Wojciechowska, Jerzy Czopiński, Andrzej Dobski, Jacek Śmieszny

 

Autor: Magdalena Gawrysiak z klasy IA

 

 

 

Polecamy

Akcje

Partnerzy

Odwiedziny

Dzisiaj8
Wczoraj3
W tym tygodniu36
W tym miesiącu112
Ogólnie153244