Dzisiaj jest: sobota 18 maja 2024. Imieniny obchodzą: Aleksander, Aleksandra, Alicja, Edwin, Eryk, Eryka, Feliks, Irina, Liboriusz, Myślibor, Wenancjusz.

      PINEZKA – szkolna gazetka uczniów gimnazjum w Brześciu Kujawskim liczy sobie ponad 3 lata. Do tej pory ukazało się 14 dwunastostronicowych wydań tytułu w formacie A-4.

      W zespole redakcyjnym pracują utalentowani uczniowie zainteresowani tworzywem i pracą dziennikarza. Opiekunem jest p. Aldona Waszak – nauczyciel języka polskiego.

      Tematycznie PINEZKA związana jest ze szkołą oraz życiem nastolatków. Wraz ze świeżością i atrakcyjnością pomysłów nowych redaktorów zmienia się także koncepcja gazety, chociaż mamy pozycje, które na stałe weszły w ramy naszego pisma, jak chociażby: OD REDAKCJI, KWESTIONARIUSZ PINEZKI, NASZA SONDA czy SZKOŁA W OBIEKTYWIE.

      Nowością w bieżącym roku szkolnym będzie umożliwienie czytelnikom dostępu do elektronicznej wersji gazetki. Serdecznie zapraszamy do lektury nowego (15) numeru oraz numerów archiwalnych. Są one dostępne w bibliotece szkolnej.

 

Do pobrania w wersji elektronicznej:

Rok szkolny 2013/2014

Polecamy

Akcje

Partnerzy

Odwiedziny

Dzisiaj7
Wczoraj3
W tym tygodniu35
W tym miesiącu111
Ogólnie153243