Dzisiaj jest: wtorek 18 czerwca 2024. Imieniny obchodzą: Efrem, Elżbieta, Gerwazy, Leonia, Marek, Marina, Paula.

W dniu 29 września 2016 roku na stadionie w Boniewie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Włocławskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Po wyczerpujących biegach chłopcy naszej szkoły zajęli I miejsce uzyskując tytuł Mistrzów Powiatu i prawo reprezentowania powiatu na zawodach wojewódzkich. Znakomicie spisała się też drużyna Dziewcząt zajmując II miejsce zdobywając tytuł wicemistrzyń.


Skład chłopców:
Kamil Kotas, Łukasz Kraszewski, Erwin Mętlewicz, Miłosz Ćwikliński, Szymon Farkowski, Norbert Kuczyński, Sebastian Matusiak, Krystian Szymański, Kacper Gałka, Hubert Jasiński, Jakub Kosztowny (opiekun: Andrzej Dobski).
Skład dziewcząt:
Dominika Pasińska, Klaudia Tyl, Amanda Budziszewka, Patrycja Pińska, Wiktoria Borkowska, Agnieszka Szymańska, Maria Kubik, Kaja Szymańska, Emilia Piotrowska, Adrianna Kotlewska (opiekun: Jolanta Wojciechowska).
Osoby rezerwowe: Aleksandra Majchrzak oraz Natalia Kułaczkowska wspaniale dopingowały naszych zawodników na końcowych odcinkach tras.

 

 

 

Polecamy

Akcje

Partnerzy

Odwiedziny

Dzisiaj6
Wczoraj7
W tym tygodniu13
W tym miesiącu94
Ogólnie153433