Dzisiaj jest: czwartek 19 września 2019. Imieniny obchodzą: Alfons, Alfonsyna, January, Konstancja, Sydonia, Teodor, Więcemir.

Czas płynie nieubłaganie. Za nami 2 miesiące wspaniałych, beztroskich wakacji, podczas których podróżowaliśmy po innych krajach, wędrowaliśmy po górach, kąpaliśmy się w morzu i jeziorach lub po prostu odpoczywaliśmy w domu zbierając siły na nowe 10 miesięcy nauki. Nie jest nam łatwo pożegnać plaże tonące w słońcu, błękit nieba, górskie ścieżki wśród zielonych lasów, szalone przygody, wakacyjnych przyjaciół.


2 września podczas uroczystego apelu pani dyrektor Sylwia Nycz oficjalnie rozpoczęła nowy rok szkolny 2013/2014. Szczególnie serdecznie przywitała uczniów klas pierwszych. Liczymy, że pierwszoklasiści włączą się w życie naszego gimnazjum, zadziwią nas swoją pomysłowością i energią. W gronie pedagogicznym powitaliśmy księdza Tomasza Radaszewskiego.
W apelu przygotowanym przez panie Małgorzatę Drożdżewską i Karolinę Sawicką wystąpiły uczennice klas trzecich: Aneta Balcerzak, Gabriela Furmankiewicz, Julia Krygier i Patrycja Lis.

Polecamy

Akcje

Partnerzy

Odwiedziny

Dzisiaj11
Wczoraj6
W tym tygodniu46
W tym miesiącu206
Ogólnie140959