Dzisiaj jest: niedziela 17 grudnia 2017. Imieniny obchodzą: Florian, Jolanta, Łazarz, Olimpia, Warwara, Żyrosław.

Uczniowie Gimnazjum nr 1 - rok szkolny 2016/2017

Wybierz
klasę

1a

1b

1c

2a

2b

2c

3a

3b

3c

3d

Klasa 1a

Wychowawca: Jacek Śmieszny

1 Andrzejak Mikołaj

2 Bołka Sara

3 Borkowska Wiktoria

4 Gawrysiak Magdalena

5 Gorzycki Hubert

6 Gralak Aleksandra

7 Kaczorowski Kamil

8 Katolik Martyna

9 Kędzierska Wiktoria

10 Kralska Roksana

11 Kubik Maria

12 Kubik Przemysław

13 Lewandowska Weronika

14 Misterska Justyna

15 Molenda Aleksandra

16 Morawski Kacper

17 Nitkowska Katarzyna

18 Nowak Albert

19 Osińska Karolina

20 Pińska Patrycja

22 Ptaszyńska Aleksandra

21 Ptaszyńska Aleksandra

23 Rojewski Kacper

24 Stawowczyk Wojciech

25 Szczepaniak Oliwia

26 Szymańska Kaja

27 Wychowaniec Anastazja

_____________________________________________________________

 

Wybierz
klasę

1a

1b

1c

2a

2b

2c

3a

3b

3c

3d

Klasa 1b

Wychowawca: Ewelina Agacka

1 Balcerowska Aleksandra

2 Budziński Piotr

3 Jankowska Dominika

4 Kałużna Alicja

5 Kamiński Igor

6 Kozicki Jakub

7 Leszczyńska Dorota

8 Matusiak Justyna

9 Musiał Przemysław

10 Opasik Sebastian

11 Patalon Adrianna

12 Pawlak Mateusz

13 Rewers Adam

14 Roszak Katarzyna

15 Rydzyńska Weronika

16 Seklecka Aleksandra

17 Sobieraj Aleksandra

18 Strzelecki Tomasz

19 Szala Tobiasz

20 Szczapiński Dawid

21 Urbańska Kinga

22 Wenecka Paulina

23 Witkowski Kacper

24 Wujkiewicz Wioleta

_____________________________________________________________

Wybierz
klasę

1a

1b

1c

2a

2b

2c

3a

3b

3c

3d

Klasa 1c

Wychowawca: Kamila Maciejewska

1 Baranowski Mateusz

2 Chojnacki Michał

3 Drążkowski Kewin

4 Furmankiewicz Maja

5 Gałka Kacper

6 Gawrońska Oliwia

7 Gawrońska Wiktoria

8 Gniwecki Krystian

9 Gorzycki Dariusz

10 Ignaczak Karolina

11 Matusiak Jakub

12 Mentlewicz Michał

13 Nowak Kamil

14 Nowakowska Nina

15 Pińkowski Mateusz

16 Rogiewicz Adrian

17 Sobczak Mateusz

18 Stawicka Dominika

19 Tomaszewski Cezary

20 Wiecha Ewelina

21 Winczewski Radosław

22 Witkowski Kacper

23 Wołowski Daniel

24 Woźniak Wiktoria

 


 

Wybierz
klasę

1a

1b

1c

2a

2b

2c

3a

3b

3c

3d

Klasa 2a

Wychowawca: Jerzy Czopiński

1 Balcerowski Krzysztof

2 Borkowska Wiktoria

3 Dolatowska Lidia

4 Farkowski Szymon

5 Jasiński Hubert

6 Kaczmarek Karolina

7 Konicka Natalia

8 Kozłowska Dominika

9 Moszczyńska Rozalia

10 Niżyńska Natalia

11 Olszewski Mikołaj

12 Pasińska Dominika

13 Piątkowska Weronika

14 Sikorski Kacper

15 Smolińska Wiktoria

16 Syroczyński Patryk

17 Szarecka Julia

18 Szczupakowska Wiktoria

19 Szulencki Brian

20 Tanasiewicz Dominik

21 Tomaszewski Jakub

22 Trąd Oliwia

23 Woźniak Natalia

24 Woźniak Oktawia

25 Wysocka Adrianna

 

 

____________________________________________________________________

Wybierz
klasę

1a

1b

1c

2a

2b

2c

3a

3b

3c

3d

Klasa 2b

Wychowawca: Lidia Marek

1 Bednarek Dawid

2 Bilęda Hubert

3 Bruzda Jakub

4 Burmistrzak Mateusz

5 Chrzanowski Konrad

6 Dubiniec Jakub

7 Dyczkowski Norbert

8 Glonek Adam

9 Głażewska Paulina

10 Jeszka Agata

11 Kamiński Szymon

12 Kiciński Jakub

13 Kottas Paweł

14 Majchrzak Agata

15 Markiewicz Bartosz

16 Matusiak Sebastian

17 Olczak Zbigniew

18 Pałczyńska Kamila

19 Pawłowski Jakub

20 Puchalski Konrad

21 Rajczuk Eryk

22 Smoliński Kamil

23 Stopa Mateusz

24 Szczapiński Andrzej

25 Zdziarski Kacper

 


 

Wybierz
klasę

1a

1b

1c

2a

2b

2c

3a

3b

3c

3d

Klasa 2c

Wychowawca: Aldona Waszak

1 Bachorski Patryk

2 Beciński Adrian

3 Filipiak Jakub

4 Gąsiorowska Anna

5 Gołębiowska Nina

6 Góralska Klaudia

7 Gryczewski Szymon

8 Herbuś Krzysztof

9 Kamiński Kacper

10 Kosztowny Jakub

11 Kotas Kamil

12 Kraszewski Łukasz

13 Kruczyński Łukasz

14 Kuczyński Norbert

15 Leszczyński Michał

16 Mętlewicz Erwin

17 Ozóg Kacper

18 Podemska Katarzyna

19 Robaczyński Mateusz

20 Rohde Bartosz

21 Sołtysiński Adrian

22 Wyrwa Igor

23 Zboińska Amelia

 

 ____________________________________________________________

Wybierz
klasę

1a

1b

1c

2a

2b

2c

3a

3b

3c

3d

Klasa 3a

Wychowawca: Małgorzata Markowska

1 Balcerak Adam

2 Bretes Julia

3 Budzińska Magdalena

4 Budziszewska Amanda

5 Budziszewska Natalia

6 Burzyński Jakub

7 Jezierska Joanna

8 Kamińska Wiktoria

9 Karczewska Monika

10 Kotlewska Adrianna

11 Kułaczkowski Szymon

12 Kurant Magdalena

13 Lewandowski Filip

14 Okruciński Kacper

15 Piotrowska Emilia

16 Przepiórka Antonina

17 Słowińska Anna

18 Stasiak Adam

19 Szymańska Agnieszka

20 Tomczak Adam

21 Tyl Klaudia

22 Urbańska Paulina

23 Wesołowska Roksana

24 Zieliński Mateusz

 

 ____________________________________________________________

Wybierz
klasę

1a

1b

1c

2a

2b

2c

3a

3b

3c

3d

Klasa 3b

Wychowawca: Małgorzata Barańska

1 Adamczyk Krzysztof

2 Balcerak Milena

3 Chrzanowski Krzysztof

4 Ćwikliński Miłosz

5 Dryś Jakub

6 Jankowski Dariusz

7 Kazimierczak Brajan

8 Koralewski Piotr

9 Kułaczkowska Natalia

10 Majchrzak Aleksandra

11 Nowak Marek

12 Orlińska Wiktoria

13 Pawlak Jakub

14 Przybysz Kamil

15 Ptaszyński Kamil

16 Rypiński Patryk

17 Szkarpietin Alieksiej

18 Szymański Krystian

19 Tarnowski Krzysztof

20 Urbańska Julia

21 Wasielewska Karolina

22 Wypyszewski Dawid

 


 

Wybierz
klasę

1a

1b

1c

2a

2b

2c

3a

3b

3c

3d

Klasa 3c

Wychowawca: Beata Michalak

1 Andrzejewska Klaudia

2 Becińska Weronika

3 Czerwińska Zuzanna

4 Górecka Angelika

5 Jaroszewska Katarzyna

6 Kaczalska Łucja

7 Kaczmarek Szymon

8 Kicińska Klaudia

9 Konopiński Miłosz

10 Kozińska Karolina

11 Kuligowska Aleksandra

12 Mularczyk Maciej

13 Pawlak Dagmara

14 Śniadecki Radosław

15 Tokarski Miłosz

16 Wenecki Adrian

17 Wojciechowski Filip

18 Wujkiewicz Wiktor

19 Wyrwa Wioleta

 ____________________________________________________________

Polecamy

Akcje

Partnerzy

Odwiedziny

Dzisiaj6
Wczoraj10
W tym tygodniu96
W tym miesiącu321
Ogólnie128774