Dzisiaj jest: niedziela 17 stycznia 2021. Imieniny obchodzą: Antoni, Jan, Rościsław.

Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim, przy współpracy z Urzędem Miejskim w Brześciu Kujawskim, zorganizowało 16 maja 2017 r. na Stadionie Miejskim im. Władysława Łokietka w Brześciu Kujawskim, w ramach Gimnazjady, Mistrzostwa Powiatu w Lekkiej Atletyce. W zawodach wzięło udział 123 zawodniczki i 89 zawodników z 9 szkół gimnazjalnych z powiatu włocławskiego. Była to młodzież urodzona w roku 2001 i młodsza.

 

Uczeń mógł startować w jednej konkurencji technicznej lub biegowej do 300 m włącznie i w sztafecie, w jednej konkurencji w przypadku biegów 600m i 1000m.
Atmosfera zawodów i tego miejsca sprzyjała rywalizacji sportowej, której towarzyszyły wielkie emocje z zachowaniem ducha fair play. Uczniowie naszej szkoły na zawodach zdobyli 6 czołowych miejsc, w tym 2 awansowało do finału Wojewódzkiego w Bydgoszczy.

Miejsca medalowe naszych uczniów:
100 m chłopców I miejsce -Kamil Kotas
100m dziewcząt II miejsce -Klaudia Tyl
Skok wzwyż chłopców II miejsce - Adam Tomczak
300m dziewcząt III miejsce - Weronika Lewandowska
600m dziewcząt III miejsce- Emilia Piotrowska
Skok w dal chłopców III miejsce –Kacper Ozóg

 

 

 

 

 

Polecamy

Akcje

Partnerzy

Odwiedziny

Dzisiaj5
Wczoraj6
W tym tygodniu28
W tym miesiącu75
Ogólnie146042