Dzisiaj jest: niedziela 5 lipca 2020. Imieniny obchodzą: Antoni, Bartłomiej, Filomena, Jakub, Karolina, Michał, Przybywoj, Szarlota, Wilhelm.

W roku szkolnym 2015/2016 wielu uczniów naszej szkoły godnie reprezentowało Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim na różnego rodzaju konkursach. Są oni dumą dla szkoły, rodziców i nauczycieli. Ci ostatni w dużej mierze przyczynili się do tych sukcesów.

 

Nauczyciel

Nazwa konkursu

Osiągnięcia ucznia

Małgorzata Markowska

(język niemiecki )

Ogólnopolska Olimpiada języka niemieckiego "OLIMPUS"

 

Konkurs wiedzy  o krajach Niemieckojęzycznych organizowany przez Zespół Szkół Chemicznych we Włocławku

 

III Międzyszkolny konkurs języka angielskiego i niemieckiego organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim 

 3  miejsce - tytuł laureata -Adam Balcerak

 

4 miejsce - Adam Balcerak

 

 

 

4 miejsce -Adam Balcerak 

Kamila Maciejewska

(Matematyka )

Olimpiada matematyczna PIONIER

 

 

Olimpiada matematyczna sesja zimowa OLIMPUS

 

Olimpiada matematyczna sesja wiosenna OLIMPUS

 

Międzygimnazjalny konkurs matematyczny w Lubrańcu

 

Ogólnopolska Olimpiada matematyczna PANGEA

 

Konkurs matematyczny LIGA ZADANIOWA

 

Wyróżnienie - Patryk Syroczyński

 

Laureat -Patryk Syroczyński

 

 

Laureat -Patryk Syroczyński

 

 

1 miejsce - Patryk Syroczyński

 

 

Finał  - Patryk Syroczyński

 

 

3 miejsce - Patryk Syroczyński

Elżbieta Bilińska /Marzena Pudrzyńska

Konkurs profilaktyczny jak walczyć z używkami

 

I miejsce - Michał Kaczmarek

Beata Michalak

(fizyka )

Konkurs Kuratoryjny z fizyki

 

Finalista - Michał Kaczmarek

Lidia Marek

(język angielski )

 

III Międzyszkolny konkurs języka angielskiego i niemieckiego organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim 

 

Ogólnopolska Olimpiada języka angielskiego "OLIMPUS"

 

 Konkurs  Kuratoryjny  z języka angielskiego

4 miejsce - Adam Balcerak

 

 

 

 

Wyróżnienie - Hubert Jasiński

 

 

II etap - Dominik Pawłowski

 

 

Jacek Śmieszny

(język angielski )

 

 

 

III Międzyszkolny konkurs języka angielskiego i niemieckiego organizowany przez Gimnazjum nr 1 w Brześciu Kujawskim 

 

XI edycja konkursu języka angielskiego dla Gimnazjalistów organizowanego przez OXFORD SCHOOL

 

Konkurs Kuratoryjny z języka angielskiego

 

3 miejsce - Michał Stawicki

 

 

 

 

Finaliści - Michał Kaczmarek     Kamil Ptaszyński 

 

 

Finalista -Michał Stawicki

Jerzy Czopiński (Historia)

 

Międzyszkolny Konkurs Plastyczno - Historyczny "Historia malowana pędzlem i piórem"

 

III miejsce -Paulina Polińska

 

 

 

Małgorzata Drożdzewska

(Historia)

Ogólnopolski konkurs historyczny KRĄG

 

 

 

II edycja Festiwalu Historycznego Tradycja i Pamięć -

Wyróżnienie -Jakub Dryś/Milena Balcerak

 

 

Udział - Milena Balcerak,Aleksandra Majchrzak,Miłosz Ćwikliński , Aleksandra Kuligowska

 

Ewelina Agacka

(WOS)

Powiatowy Konkurs Wiedzy o UE organizowany przez Zespół Szkół Budowlanych we Włocławku

 

Powiatowy turniej wiedzy pożarniczej organizowany przez Powiatowy Oddział Związku OSP RP we Włocławku

Klaudia Jabłońska

Inga Wypijewska

 

 

Julia Krzeszewska

Katarzyna Rakowska

Julia Wojciechowska

Iwona Drzewiecka (Geografia )

Mistrz orientacji na mapie

 

 

 

 

"To warto zobaczyć - mój region tu mieszkam" organizowany przez szkolne biuro podróży Włóczykij- Zespół Szkół Chemicznych we Włocławku

 

 

Finał konkursu krajoznawczego "Znam Gminę Brześć Kujawski" organizowanym przez Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim

1 miejsce - Paulina Urbańska

2 miejsce - Mateusz Tokarski

3 miejsce - Michał Kaczmarek

4 miejsce - Natalia Moszczyńska

 

Kategoria plakat - 2 miejsce Natalia Kułaczkowska / Aleksandra Majchrzak

Wyróżnienie - Milena Balcerak/Julia Urbańska

 

1 miejsce - Klaudia Jabłońska

2 miejsce - Dorota Maniszewska

Wyróżnienie - Inga Wypijewska

 

 

Andrzej Dobski

(W-f)

VI miejsce w finale wojewódzkim w piłce nożnej chłopców

 

 

 

Dorota Piwczyńska -Leśnik

(j.polski )

Powiatowy Konkurs Ortograficzny w Osięcinach

 

 

Powiatowy Konkurs Ortograficzny "Wielka Klasówka " w Kruszynie 

 

Literacki konkurs "Limeryki , zabawne wierszyki " dla Miasta Włocławka i powiatów ościennych

 

"Fantastyczny Konkurs Szkolny " - Wehikuł czasu

2 miejsce - Julia Stokwisz

Wyróżnienie - Natalia Moszczyńska

 

3 miejsce - Julia Stokwisz

 

 

2 miejsce -Adam Balcerak

 

 

 

Zwycięzca - Patryk Kozicki

Agnieszka Czarniak

(j.polski )

Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Polskich Noblistów

 

Wyróżnienie - Wiktoria Borkowska

 

 

 

 

Polecamy

Akcje

Partnerzy

Odwiedziny

Dzisiaj4
Wczoraj6
W tym tygodniu265
W tym miesiącu151
Ogólnie144918