Dzisiaj jest: niedziela 21 kwietnia 2019. Imieniny obchodzą: Addar, Anzelm, Bartosz, Drogomił, Feliks, Irydion, Konrad, Konrada, Selma.

Za nami pełne pracy i wysiłku I półrocze nauki. 31 stycznia 2014r. zespół do spraw promocji przy współpracy z ze zespołem do spraw ucznia zdolnego przygotował apel podsumowujący I półrocze roku szkolnego 2013/2014.

Nagrodzono i wyróżniono tych dzięki którym nasze gimnazjum tętni życiem, osiąga wyniki w nauce i jest zauważalne w środowisku. Wszyscy wyróżnieni uczniowie oprócz gratulacji, dyplomów otrzymali również tzw. Niepytajki.

Uczeń posiadający niepytajkę może być zwolniony w dowolnie wybranym przez siebie dniu z w II semestrze z odpowiedzi ustnej z każdego przedmiotu. Nie upoważnia ona jednak ze zwolnienia z wszelakich prac pisemnych. Niepytajka jest ważna tylko jeden wybrany dzień.

Wyróżniono uczniów w następujących kategoriach:
1.Frekwencja- najlepsza klasa.
I miejsce kl.IIIA,
II miejsce kl.IA,
III miejsce IIc
2. Uczniowie ze 100% frekwencją, a są to:
Agnieszka Gapska kl.Ia
Agnieszka Jarębska kl.Ia
Krystian Zalewski k.Ib
Piotr Gołębiowski kl. Ic
Mateusz Spychalski kl.Ic
Gabriela Piotrowska kl.IIIa
Weronika Stolarska kl.IIIa
Anna Pańka kl.IIIa
Monika Chybcińska kl.IIIb
Barbara Walczak kl.IIId
Marcin Grabowski kl.IIb
Weronika Wujkiewicz kl.IIb
Mateusz Herbuś kl.Ib
Joanna Garbowska kl.IIb

3. Trzy klasy z najlepszą średnią w I półroczu:
I miejsce- Ia-
II miejsce- Ic
III miejsce- IIIa
4. Uczniem z najlepszą średnią w gimnazjum w tym półroczu jest:
Michał Kaczmarek kl.IA- średnia 4,95
5. Uczniowie z najlepszymi wynikami wzorowym, lub bardzo dobrym zachowaniem (średnia powyżej 4,5):

1A G1 Jarębska Agnieszka 4,79 wzorowe
1A G1 Kaczmarek Michał 4,95 wzorowe
1A G1 Rzadkowolski Łukasz 4,50 wzorowe
1A G1 Stawicki Michał 4,64 wzorowe
1A G1 Wypijewska Inga 4,73 wzorowe
1A G1 Zdrojewska Patrycja 4,71 wzorowe
1C G1 Danielewski Krystian 4,50 bardzo dobre
1C G1 Kozicki Patryk 4,57 bardzo dobre
1C G1 Stokwisz Julia 4,57 wzorowe
2A G1 Sobczak Małgorzata 4,50 wzorowe
3A G1 Krygier Julia 4,56 wzorowe
3A G1 Szczepanowicz Michał 4,69 wzorowe
3B G1 Balcerzak Aneta 4,94 wzorowe
3B G1 Chybcińska Monika 4,50 wzorowe
3B G1 Głażewski Mateusz 4,56 bardzo dobre
3B G1 Lis Patrycja 4,77 wzorowe
3B G1 Szczepańska Klaudia 4,75 wzorowe
3C G1 Malinowska Daria 4,56 wzorowe
3C G1 Misterska Joanna 4,75 wzorowe
3D G1 Kossowska Monika 4,56 bardzo dobre
3D G1 Tomczak Marzena 4,61 wzorowe
3D G1 Walczak Katarzyna 4,81 wzorowe

6. Uczniowie biorący udział w różnych konkursach, którzy zakwalifikowali się na szczebel rejonowy, powiat lub wojewódzki są to:


Konkurs kuratoryjny:
Historia
Laureaci- wojewódzki- Katarzyna Walczak kl.IIId, Mateusz Frontczak kl.IIIb
Etap rejonowy:
Gracjan Mielcarek kl.IIIb, Katarzyna Walczak kl.IIId, Mateusz Frontczak kl.IIIb, Daria Malinowska kl.IIIc, Joanna Misterska kl.IIIc
Fizyka:
Etap rejonowy: Julia Krygier kl.IIIa
J.Polski:
Etap rejonowy: Michał Szczepanowicz kl.IIIa, Marzena Tomczak kl.IIId
Inne konkursy:
Wychowanie fizyczne:
Mistrz powiatu w piłce nożnej chłopców:
III A) -Patryk Sobczak , Michał Balcerak, Adrian Stawicki, Michał Szczepanowicz, Patryk Szymański
(III B) – Jacek Suszek ,
(II C) – Dominik Wrzosek
(II A) – Mateusz Kołowski
(II B) – Piotr Gałka
(I B) – Maciej Pałczyński

IV miejsce biegi sztafetowe dla dziewcząt:
Dominika Balcerak –IA
Piotrowska Gabriela – III A
Furmankiewicz Gabriela –IIIB
Pawlak Kinga – III A
Tomczak Marzena – III D
Zdrojewska Patrycja – IA
Wypijewska Inga – I A
Kozłowska Klaudia - IA
Ciupalska Dominika – III C
Walczak Katarzyna – III D
Monika Chybcińska kl.IIIb
Karolina Majerowska kl.IIc
Anna Pańka kl.IIIa
II miejsce w piłce siatkowej w powiecie:
Kossowska Monika – III D
Tomczak Marzena –III D
Walczak Barbara – III D
Drabik Oliwia – III C
Pawlak Kinga – III A
Furmankiewicz Gabriela – IIIB
Balcerak Małgorzata – II A
WOS
XI konkurs Wiedzy o samorządzie terytorialnym powiat:
Patrycja Lis kl.IIIb, Arlleta Karpińska kl.IIIc, Joanna Misterska kl.IIIc, Daria Malinowska kl.IIIc
Konkurs olimpus j.angielski:
Michał Kaczmarek – 25 miejsce
Michał Ptaszyński – 27 miejsce
Julia Krygier – 25 miejsce
7. Dyplomy uznania za gotowość niesienia pomocy innym:
Natalia Moszczyńska kl.Ic oraz Anna Pańkakl.IIIa
8. Dyplomy dla klas za najwyższe czytelnictwo.
I miejsce- klIb, II miejsce kl.IIb, III miejsce kl. IIIb
9. Wyróżnione uczennice pracujące na rzecz biblioteki.
10. Na wyróżnienie zasługują również i ustną pochwałę:
a) uczennice pracujące w szkolnej gazetce Pinezka :
Katarzyna Walczak kl.IIId
Marzena Tomczak kl.IIId
Dominika Radzimska kl.IIId
Monika Kossowska kl.IId
Anna Turnicka kl.IIId
Patrycja Bednarek kl.IIId
b) wszyscy uczniowie pracujący i udzielający się w szkolnym wolontariacie
c) uczniowie udzielający się w świetlicy szkolnej- szczególnie K.Kluzińska i Piotr Wenecki, którzy najchętniej i najczęściej biorą udział w konkursach organizowanych przez świetlicę
d) uczennice biorące udział w konkursach plastycznych zdobywające wyróżnienia Aneta Balcerzak, Agnieszka Jarębska, Agnieszka Gralak, Klaudia Kozłowska, Gabriela Furmankiewicz
Za sukcesem każdego ucznia idzie także nieoceniona praca nauczyciela. Pragniemy podziękować im wszystkim za szczególną pomoc i wsparcie.
Na szczególne wyróżnienie w tym półroczu zasługują:
p. Małgorzata Drożdżewska- konkurs kuratoryjny etap wojewódzki- laureaci i rejonowy
p. Andrzej Dobski- mistrzostwo powiatu w piłce nożnej
p. Dorota Piwczyńska-Leśnik i p. Aldona Waszak- konkurs kuratoryjny etap rejonowy
p. Beata Michalak- konkurs kuratoryjny etap rejonowy
p. Ewelina Agacka- etap powiatowy XI regionalny konkurs Wiedzy o samorządzie terytorialnym
pani Lidia Marek i p. Jacek Śmieszny- konkursy z języka angielskiego: kartka świąteczna, Olimpus
pani Jola Wojciechowska- IV miejsce w sztafecie- etap powiatowy i II miejsce w Piłce siatkowej dziewcząt- powiat
Dziękujemy także wszystkim pozostałym nauczycielom przygotowującym uczniów do konkursów, oraz organizującym różne dodatkowe zajęcia. Wiemy, że zawsze można liczyć na Waszą pomoc zrozumienie i wsparcie.
Warto też wymienić konkursy zorganizowane przez naszych nauczycieli w tym półroczu, a były to:
- szkolny mistrz orientacji na mapie
- konkurs plastyczny nie papierosom, dopalaczom, narkotykom,
alkoholowi- używki to mnie nie kręci
- projekt kartki świątecznej Christmas Card
- I turniej układania puzzli
-turniej Warcabowy
- konkurs plastyczny Mój pupil
- konkursy plastyczne organizowane przez świetlicę
- mistrz logicznego myślenia
- Literacki konkurs poeta Julian Tuwim
- mistrz Sudoku
Dziękujemy za Wasze zaangażowanie i poświęcenie swojego czasu szczególnie tego wolnego.
Na koniec apelu zabrała głos pani dyrektor dziękując uczniom, nauczycielom życząc samych sukcesów w II półroczu oraz udanego wypoczynku podczas ferii zimowych.

 

 

 

 

 

Polecamy

Akcje

Partnerzy

Odwiedziny

Dzisiaj18
Wczoraj38
W tym tygodniu167
W tym miesiącu526
Ogólnie137682