Dzisiaj jest: poniedziałek 24 czerwca 2019. Imieniny obchodzą: Danuta, Dan, Danisz, Emilia, Jan, Wilhelm.

W dniu 23 stycznia 2014 r. zebrała się komisja konkursowa w celu wyłonienia najciekawszych prac w gminnym konkursie plastycznym pt.: „Mój Pupil”. Organizatorem konkursu był Wolontariat „Podaj Łapę!”. Patronat nad konkursem objął Urząd Miejski w Brześciu Kujawskim oraz Przychodnia Weterynaryjna w Brześciu Kujawskim.


Komisja pracowała w składzie: p. Magdalena Dąbrowska – lekarz weterynarii, p. Renata Biesiada, p. Ewelina Agacka, p. Marzena Pudrzyńska – nauczyciele, Dominika Radzimska i Dorota Maniszewska – uczennice.
Każdemu z członków komisji przydzielono punkty od 1 do 5, które mógł rozdzielić według uznania biorąc pod uwagę, przede wszystkim samodzielność wykonania, estetykę i zgodność z tematem. Pięć prac, które otrzymały najwięcej punktów odpowiednio uzyskały I, II i III miejsce oraz dwa wyróżnienia, w każdej kategorii wiekowej.
Rozdanie nagród będzie miało miejsce w naszym Gimnazjum, 30 stycznia 2014 r. podczas przygotowanej uroczystości. Zapraszamy uczestników i ich opiekunów.
Nagrodzonym GRATULUJEMY! 
Kategoria przedszkole:
1. Wiktoria Spychalska – Przedszkole nr 1 oddział w Guźlinie
2. Julia Dębczyńska – Przedszkole Wieniec
3. Tomasz Romatowski - Przedszkole Wieniec
Wyróżnienie: Jakub Nastachowski – Przedszkole w Brzeziu,
Joanna Korzeniewska - Przedszkole Wieniec

Kategoria szkoła podstawowa kl. I-III:
1. Dawid Kuczyński – Szkoła Podstawowa w Wieńcu
2. Milena Konwerska - Szkoła Podstawowa w Wieńcu
3. Kacper Chwiałkowski - Szkoła Podstawowa w Wieńcu
Wyróżnienia: Wiktor Smolińsk - Szkoła Podstawowa w Wieńcu
Sandra Walczak - Szkoła Podstawowa w Wieńcu

Kategoria szkoła podstawowa kl. IV-VI:
1. Szymon Pałczyński- Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim
2. Małgorzata Górecka - Szkoła Podstawowa w Wieńcu
3. Dorota Leszczyńska- Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim
Wyróżnienia: Martyna Kania-Szkoła Podstawowa w Wieńcu
Emilia Kamińska – Szkoła Podstawowa nr 1 w Brześciu Kujawskim


Pozostali uczestnicy:
Przedszkole nr 1 oddział w Guźlinie (Ewa Wąsikowska):
1. Wiktoria Spychalska
2. Szymon Kuczyński
3. Roman Kłonowski
4. Marta Kwaśniak
Przedszkole nr 1 w Brześciu Kujawskim (Anna Wojciechowska, Jolanta Gołembiowska, Beata Ręczkowska
1. Kacper Żydczak
2. Julia Walo
3. Filip Mroziński
4. Julia Kobus
Przedszkole w Brzeziu (Monika Brożek – Rakowska, Anna Radzimska)
1. Martyna Kobus
2. Amelia Kosmalska
3. Melania Frankowska
4. Lena Gurczyńska
5. Filip Chmielewski
6. Weronika Żywiczka
7. Zofia Ziółkowska
8. Katarzyna Piasecka
Przedszkole w Wieńcu (Gabriela Drożdżewska)
1. Iga Tuszyńska
2. Wiktor Kowalczyk
3. Julia Gralak
4. Zuzanna Reznerowicz
5. Marcin Sołtysiński
Klasy I-III
SP1 w Brześciu Kujawskim (Małgorzata Pawłowska):
1. Michalina Szkopek
2. Anna Mroczkowska
3. Zuzanna Kwaśniak
4. Paulina Kułaczkowska
SP w Wieńcu (Krystyna Kołosowska, Henryka Wiśniewska)
1. Marika Niderfijer


Klasy IV-VI
SP1 w Brześciu Kujawskim (Lidia Kania)
1. Wiktoria Szczupakowska
2. Emilia Kamińska
3. Anastazja Wychowaniec
SP w Wieńcu (Barbara Marek)
1. Melania Maślanka
2. Paulina Kmieć
SP Brzezie (Anna Grube)
1. Patrycja Cichowlas
2. Zuzanna Wesołowska
3. Sebastian Wesołowski
4. Oliwia Pietraszewska
5. Łucja Kaczalska
6. Karolina Ziemkiewicz

 

 

 

Polecamy

Akcje

Partnerzy

Odwiedziny

Dzisiaj11
Wczoraj51
W tym tygodniu11
W tym miesiącu627
Ogólnie139882