Dzisiaj jest: czwartek 21 marca 2019. Imieniny obchodzą: Benedykt, Filemon, Lubomira, Mikołaj.

Szkolny Wolontariat pomaga szukać przyjaznego miejsca dla Psiaków, które obecnie przebywają w „Przytulisku” na terenie Oczyszczalni Ścieków (Nowy Młyn).
Zachęcamy wszystkich do przyjęcia pod swój dach czworonożnego przyjaciela.
Znajdujące się tam Psiaki są pod stałą opieką weterynaryjną p. Magdaleny Dąbrowskiej i p. Jarosława Dąbrowskiego. Część z nich została „zaczipowana”. Czip umieszczony pod skórą zwierzęcia umożliwia identyfikację pupila gdy się zgubi lub zostanie skradziony. W czipie znajduje się unikany numer, któremu przyporządkowane są dane o zwierzęciu oraz podstawowe dane właściciela. Te informacje podaje się lekarzowi weterynarii po wszczepieniu implantu, a ten z kolei przesyła je do Ogólnopolskiej Bazy Danych Polskiego Towarzystwa Rejestracji i Identyfikacji.
Z własnego doświadczenia wiemy, że taki przygarnięty pies jest oddany, wierny i z nawiązką odwzajemnia nasze uczucia. Daje nam wiele radości i sprawia, że rzeczywistość nie jest taka szara.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o zapoznanie się z Psiakami w naszej galerii (folder: Pies do adopcji). A, jeśli już ktoś z Was się zdecyduje na przyjęcie, któregoś z Psów, prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 54 25 21 059

Polecamy

Akcje

Partnerzy

Odwiedziny

Dzisiaj1
Wczoraj13
W tym tygodniu67
W tym miesiącu304
Ogólnie136888